0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
23pcs/многу T5 времето макара 6mm ширина 10 заби со алуминиумски

23pcs/многу T5 времето макара 6mm ширина 10 заби со алуминиумски

DEN 2760.00
Това е достапна

Количина на стоки


Опис На Производот
23pcs/многу T5 времето макара 6mm ширина 10 заби со алуминиум :
Кружни теренот систем синхрони макара
MXL XL L H XH XXH
Т
T2.5 T5 T10 T20
HTD
3 M 5 M 8 M 14 M 20М
OEM/ODM
понудени
Вовед
23pcs/многу T5 времето макара 6mm ширина 10 заби со алуминиум :
10 T5-6 тајминг макара
забот тип : T5
забот број : 10
ширина : 6mm
страната : двокреветни
центар : еден
род : 7mm(+ - 0.05 mm)
завртка дупка : 2*М3
материјал : алуминиум
боја : сребрена
количина : 23pcs
Ние продаваме алуминиум времето pulleys со ждрепка .
Еден многу вклучуваат :
23pcs 10 T5-6 тајминг макара
Ние, исто така може да се продаде мерењето pulleys во зависност од вашата потреба.
се продава од пакет или парче .
Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.
Контакт : Jone Ксу
Нашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.
Мобилен, 86 13820809968
Начин на плаќање :
На Aliexpress
или Банкарски Трансфер до нас.
Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!
ДОБРА ВЕСТ :
НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS.

Основните својства

Материјал:
Легура
Број На Модел На:
T5
Тип:
Времето
Тип:
T5
забот број:
10
Ширина:
6mm
создаден:
7mm
Материјал:
Алуминиум
прирабница:
Двојно
центар:
еден
завртка дупка:
2*М3
боја:
Сребро.
Одговара:
6mm ширина времето појас

Додатоци на производот