0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-14 %
LANMREM есен пролет 2018 солидна боја топла продажба turtleneck долг ракав плетење pullover се задржи топло џемпер жените M41003

LANMREM есен пролет 2018 солидна боја топла продажба turtleneck долг ракав плетење pullover се задржи топло џемпер жените M41003

DEN 1156.00
DEN 1344.00
Това е достапна

Количина на стоки


Боја : 4 бои
Биста:115 Должина:58 Половината:/ Рамо : / Ракав : 58
Перење метод : нежно измијте

Основните својства

Големина:
One Size
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Материјал Состав:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
LANMREM
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Материјал:
Памук
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
68/19zk
Техника:
Хеклани
Пол:
Жените
Година / сезоната:
Падот 2017
Iten:
M41003
Тежина:
0.69 kg

Додатоци на производот