0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
Pinky Е Црна Есен и Зима Гроздобер Жените Џемпер Долг Ракав Топло Turtleneck Плетени Pullover Пресврт Основните Џемпери Mujer

Pinky Е Црна Есен и Зима Гроздобер Жените Џемпер Долг Ракав Топло Turtleneck Плетени Pullover Пресврт Основните Џемпери Mujer

DEN 907.00
DEN 1295.04
Това е достапна

Количина на стоки


Големината е Азија големина, со различни Русија, Европскиот и американскиот големина. Ако вие не може да се потврди големина, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го повика големина одговара за вас. Азија Големина(cm) Биста Ракав Рамо Должина cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 90 35.43 58 22.83 37 14.57 59 23.23 M 95 37.40 59 23.23 38 14.96 60 23.62 L 100 39.37 60 23.62 39 15.35 61 24.02 Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-2cm (1cm=0.39 инчи) разлики поради прирачник за мерење, Проверка на над детални мерења внимателно да се избере правилната големина. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор.
Услови за користење на услугите За Боја Разлика : Поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве молиме во вид преовладува.
ДРУГИ ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како можам да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број :
www.17track.net (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Основана во 2009 година , бренд во Кина се наведува во еден од Chinas Врвот Fashion Studio.
Покривајќи површина од 2000 квадратни метри , ние сега имаме над 20 модни дизајнери , годишен продажбата фигура што надминува стотици илјади парчиња облека.
Во текот на овие години , нашата компанија има постигнато на 210% раст од 2015 до сега.
Лекување на секој клиент со нашето срце!
pinkyisblack.aliexpress.com

Основните својства

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Број На Модел На:
YH-0607025
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Декорација:
Цвеќиња
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
PinkyIsBlack
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Полиестер
Техника:
Компјутер Плетени

Додатоци на производот