0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Пролет Цврста Половина Turtleneck Џемпер Жена Џемпер Плетени Pullovers Долг Ракав Џемпери Женски 2018 Плус Големина Жените YZ6037

Пролет Цврста Половина Turtleneck Џемпер Жена Џемпер Плетени Pullovers Долг Ракав Џемпери Женски 2018 Плус Големина Жените YZ6037

DEN 1117.00
DEN 1489.44
Това е достапна

Количина на стоки


Состојба : 100 % Бренд
ГОЛЕМИНА
Биста
Рамо
Sleeve
Облека должина
1 CM =0.39 ВО
1 IN =2.54 СМ
S
72-95 CM
28 CM
56 CM
59 CM
М
76-100 CM
28 CM
56 CM
59 CM
L
80-110 CM
29 CM
57 CM
62 CM
XL
82-116 CM
32 CM
58 CM
63 CM
2 XL
84-124 CM
33 CM
59 CM
64 CM
3 XL
90-132 CM
34 CM
60СМ
64 CM
4 XL
92-140 CM
35 CM
60СМ
65 CM
1 : Ова облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.2") разликите поради рачни мерења на локации, и да го провери над детални мерења да се избере правилната големина.
2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Ви благодариме за вашето разбирање.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
Jbersee
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Акрилик 30%
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Број На Модел На:
YZ6037
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени

Додатоци на производот