0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
коза кашмир ананас жито извртени дебели поврзана жена мода pullover џемпер бордо црвено 3color ЕУ/S-2XL

коза кашмир ананас жито извртени дебели поврзана жена мода pullover џемпер бордо црвено 3color ЕУ/S-2XL

DEN 9600.00
Това е достапна

Количина на стоки


нашите оригинални продавница :
"WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012
https : //www.aliexpress.com/store/214770
сега ажурирани одделение како компанија тука
добредојдовте нови & стари клиенти да patronize
100% коза кашмир извртени дебели сплетам
за пролет/есен/зима
содржина : >95%
половина-висока јака. целосна ракав
Ж-стил. широк лабава права
висок степен на квалитет
многу мека не осилото/чешање на сите
направен во Внатрешна Монголија,Кина
плочка се мери со рака
различни мерка начин може да биде 2-3cm разлика
pls се разбере однапред
совети за хемиско чистење
или чистење со рака нежно
забрани машина за чистење

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
Перка Dreey
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
коза кашмир>95%
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Материјал:
Cashmere
Број На Модел На:
RNCN18t2
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Комбинација:
еден дел pullover,не се вклучуваат било какви други додатоци

Додатоци на производот