0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
33L/Мин 500cm Главата 24V DC 60W Подводните фонтана аквариум циркулација brushless мини потопна пумпа за вода

33L/Мин 500cm Главата 24V DC 60W Подводните фонтана аквариум циркулација brushless мини потопна пумпа за вода

DEN 3050.40
Това е достапна

Количина на стоки


33 L/Мин 500cm Главата 24 V DC 60 W Подводните Фонтана Аквариум Циркулација на крвта се Пумпа
Овој Модел Технички Податоци, како што Следува
Модел : GS50 B-2450 Глава : 500cm Проток : 33 L / Мин. Моќност : 60 W Напон : 24 VDC Струја : 2.5 Amp Влезот /Излезот Дијаметар : 1/2"PT BSP Машки Конец(20.5 mm) Ниво на Бучава : Најдолгиот Век : ≥20000 часа, Максимум Оперативни Температура : Димензии : 106 * 60 * 86mm
Оваа Пумпа за Вода Може да се Amphibious Апликација Област : Аквариум, соларен панел циркулира систем, фонтана, електронски фрижидер, бојлер итн. Медиум : Вода, Масло, Алкохол итн. "GS50 B-1220","GS50 B-1230","GS50 B-1240","GS50 B-2430","GS50 B-2440","GS50 B-2450","GS50 B-2465","GS50 B-80"МОДЕЛИ на КУПУВАЊЕ ЛИНКОВИ 100% Оригинални Фотографии Покажува на Подводните Фонтана Аквариум Циркулација на крвта се Пумпа Главната Примена на Подводните Фонтана Аквариум Пумпа За Купување и Плаќање 1. Ние не препорачуваме на клиентите, бидете сигурни дека item/предмети може да се вклопат на вашите потреби или ние можеме да ви помогне да се провери дали објектот/предмети може да биде погоден, пред да се изврши договор. 2.Ние ви препорачуваме да подобро да не контактирате пред исплата, можеме да го прифатиме ЗАЧУВАМ,Кредитни картички,T/T,Western Union и така натаму. Се разбира,плаќање на aliexpress itslef е препорачливо. Исто така, тоа е најбезбедно плаќање за вас. 3.Ако имате било друг проблем за плаќање, pls контактирате со нас за побрзо. Превозот Смисла Ние Ќе Ја Испратите Вашата Нарачка Во Рок Од 7 Дена По Добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате.За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука : (1) E-пакет е За НАС,Австралија, Велика Британија, Канада, Франција,Русија,Украина,Израел,Саудиска Арабија,Норвешка Клиентите, Што е Потребно за 7-20 Дена Да Пристигнат. (2) e-EMS е За Тајван,Хонг Конг,Русија,Австралија,Јапонија,Soth Кореја,Сингапур,Обединетото Кралство,Канада,Франција,Украина,Белорусија,Шпанија,Холандија,Бразил и сад( U. С клиент,pls изберете Продавачот за Испорака Метод ) Клиентите, Што е Потребно за 7-15 Дена Да Пристигнат. (3) Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Сингапур Пост,Post NL,Шведска Пост можете Да го Испратите Да Повеќето Земји и Области,Што е Потребно за 15-60 Дена Да Пристигнат. (4) Ако Изберете EMS/DHL/Федекс/UPS/ТНТ Превозот, Тоа Трае Околу 5-8 Работни Дена Да Пристигнат. (5) Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Сингапур Пост,Post NL,Шведска Пост можете Да го Испратите Да Повеќето Земји, Што е Потребно за 22-60 Дена Да Пристигнат. (6) Пред да го купат,ве молиме бидете сигурни дека вашата aliexpress и alibaba адреса е точна.Или не,ве молам, точно пред исплата. Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка. По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. Повратни информации : Вашето Задоволство и Позитивни Повратни информации е Многу Важна за Нас. Ве молиме Оставете Позитивни Повратни информации и 5 Ѕвезди, Ако Сте Задоволни со Нашите производи и Услуги. Ако Ви се Исполнат било какви Проблеми со Нашите производи, ве Молиме Контактирајте со Нас Најпрво пред да Остави Негативни Повратни информации. Затоа што Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем ПОБРЗО. Гаранција и да се Врати 1.

Основните својства

Напон:
24V
Употреба:
Вода
Структура:
потопна пумпа
Бренд Име:
grimmsky
моќност:
Електричен
Притисок:
Висок Притисок
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Број На Модел На:
GS50B-2450
Примена:
Подводните
Standard or Nonstandard:
Стандард
Гориво:
Електрична енергија/батерија
глава:
500cm
моќност:
60W
Максимален проток:
33L/Мин.
Напон:
24VDC
тековната:
2.5 Amp
Заштита класа:
IP68
Влезот/Излезот Дијаметар:
1/2PT BSP Машки Конец(20.5 mm)
Најдолг Живот:
≥20000 часа
Ниво На Бучава:
Максимална Температурата На Работа:

Додатоци на производот