0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Chromed Push-Up Бар со Пена Рачка на Арм & Градите Мускулите Остварување

Chromed Push-Up Бар со Пена Рачка на Арм & Градите Мускулите Остварување

DEN 226.00
DEN 300.96
Това е достапна

Количина на стоки


Chromed Push-up Бар
Опис Големина : 26.5*17*13cm Тежина : за 0,7 кг/pr
Функција за Еден пар на високо-квалитетни, хром позлатен им помогнам на носителите Лизга-отпорни пена опфатени рачки за удобност Тврда гума footpads за стабилност Push ups целна вашите гради, рамо, и грбните мускули. Подобрување на сила во вашите раце, нозете и стомакот. Пена помош се справува во удобност и пена опфатени се справи со костец се чувствуваат удобно и се лизга отпорни. Удобен и лесен начин да добиете брз горниот дел од телото тренингот.
Слики
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ Ние брод нашите производи во целиот свет. Нормално ние брод на налози во рок од 3 работни дена по уплатата примена. Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон. На item(s) само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Нормално испорака ден е во рок од 15-40 работни дена. Ако не примате цел на времето во текот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас за да им помогне да ги пратите вашата нарачка со курир. Ве молиме да се разбере, може да има доцнење поради лошите временски услови или прилагодено царинење. Ве молиме да проверите и да бидете сигурни дека вашиот производ(и) пред потпишување за пратката да се избегнат било какви грешки или исчезнати.
ПОВРАТНИ информации Доколку не сте задоволни со точка(а) и нашите услуги, ве молиме љубезно се земе една минута и ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Ние ќе го задржи на обезбедување на вас голема услуги тука. Ако имате било какви проблеми со нашиот производ(и) или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основните својства

Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Број На Модел На:
BD41-Б
Бренд Име:
Спорт Пионер
Форма:
Јас во облик на Push-up Багажник
Наставата Режим:
Никој
боја:
сребро сива и црна
Материјал:
chromed челични цевки со пена рачка
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Големина:
26.5*17*13cm