0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
CKAHSBI 2018 Мажите Спортски Работи Вест Мажите Фитнес Tees&Блузи Sportwear Брзо Сува Mens Компресија Тесни Т Кошула Салата Резервоарот Врвот

CKAHSBI 2018 Мажите Спортски Работи Вест Мажите Фитнес Tees&Блузи Sportwear Брзо Сува Mens Компресија Тесни Т Кошула Салата Резервоарот Врвот

DEN 364.80
Това е достапна

Количина на стоки


Содржина : Спортска Вест
Боја : Црна,Морнарско,Бела,Сива,Црвена,Виолетова,Зелена
Материјал : Полиестер
Големина : S,M,L,XL,XXL
Пол : Мажи
Повод : Спорт,Трчање,Фитнес
Големина на Табелата, Големина/cm Должина Биста
S 64 76
М 66 80
L 68 84
XL 70 88
XXL 72 94
Напомена :
1)со Оглед на големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 1-2cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел
2)друг компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите.
3)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL /UPS-от за слободни превозот.
4)3-20 денови можат да добијат парцели
Ве молиме чувајте го телефонот обременето . Имате било какви прашања не се двоумете да не контактирате . Ние го прават нашите најдобри за решавање на вас
Ви благодариме за вашата поддршка . Среќен шопинг!
Ако имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време.
Големина На & Гаранција За Квалитет
Секој од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање.
Пет Ѕвездички Повратни Информации Барање
Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа
и оставете го Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме .
Превозот
? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро.
? Ние Брод на Светот,
? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Плаќање
? Ние прифаќаме alipay тука.
? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др
Гаранција и Гаранција
?12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци.
Други Политики
?Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
? П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
? П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Сезоната:
Лето,Зима,Пролет,Есен
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
CKAHSBI
Материјал:
Полиестер
Точка 2:
работи вест
Големина:
s,m,l,xl,2XL
ткаенина име:
Полиестер,Spandex
Тип:
bodybuilding
Обликот:
Спорт Кошула
боја:
Сина,Црна,Бела,Сива,Црвена,Виолетова,Зелена
Occason:
Работи,Спорт
Објектот:
Q362

Додатоци на производот