0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-29 %
3 Парчиња Есен Зима Жените Сет Качулка Sweatshirt Трчање, Џогирање Спорт Одговара На Женски Femme

3 Парчиња Есен Зима Жените Сет Качулка Sweatshirt Трчање, Џогирање Спорт Одговара На Женски Femme

DEN 1039.00
DEN 1463.52
Това е достапна

Количина на стоки


Answer : ___________________________ NOTE : 1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики/вообичаена големина. 2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.
* Сликите на моделот се само за референца. Ве молиме по вистинската слика ќе погодите и стоката која сте ја добиле.
3. Боја ќе бидат различни во различни светлина и екранот.

Основните својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Rorolbrdat
Пол:
Жените
Јака:
Маскирани
Затворање Тип:
Патент
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
памук полиестер

Додатоци на производот