0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Fujitsu десет Еден ЦД Диск Loader Палубата Механизам BD-01-51D BD-01 CD Глас е Радио за Автомобил Системи

Fujitsu десет Еден ЦД Диск Loader Палубата Механизам BD-01-51D BD-01 CD Глас е Радио за Автомобил Системи

DEN 2727.36
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Специјални Функции:
Радио Тјунер,DVD Плеер
Бренд Име:
Hekaseya
Објектот Големина:
10*10
Објектот Тежина:
0.8kg
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Од Моќ:
24W
Име На Модел:
BD-01
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
2.5
Материјал Тип:
Метал

Додатоци на производот