0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Fujitsu десет Еден ЦД Диск Loader Палубата Механизам DA-35-111C DA-35 RAE501 Ласер за Тојота CD Глас е Радио за Автомобил Системи

Fujitsu десет Еден ЦД Диск Loader Палубата Механизам DA-35-111C DA-35 RAE501 Ласер за Тојота CD Глас е Радио за Автомобил Системи

DEN 954.24
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Специјални Функции:
Радио Тјунер,DVD Плеер
Бренд Име:
Hekaseya
Објектот Тежина:
0.8kg
OSD Language:
Англиски
Објектот Големина:
8*8
Резолуција:
800*480
Големина На Дисплеј:
3.5
Напон:
12V
Име На Модел:
DA-35
Сместување:
Во Цртичка
Материјал Тип:
Метал
Од Моќ:
24W

Додатоци на производот