0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
DHL Бесплатен Превозот Мобилен Телефон на Поправка Тест Регулирани DC Напојување LED Дисплеј Сигнал Откривање на Инструмент

DHL Бесплатен Превозот Мобилен Телефон на Поправка Тест Регулирани DC Напојување LED Дисплеј Сигнал Откривање на Инструмент

DEN 2976.00
Това е достапна

Количина на стоки


DHL Бесплатен Превозот Мобилен Телефон на Поправка Тест Регулирани DC Напојување LED Дисплеј Сигнал Откривање на Инструмент
Номинална Излезен Напон од 0-30 V ( Прилагодливи )
Номинална Излезна Струја APS 3003 S : 0-3 A (Прилагодливи) APS 3005 S : 0-5 A (Прилагодливи)
Напон Прецизност +/- 0.5% Rdg +2bit Тековната Прецизност +/- 0.5% Rdg +2bit
Бран И Бучава
Оптоварување Стабилност
Дигитална Резолуција На Екранот Напон 0.1 V Тековната 0.01 A
Методи На Заштита
Тековната Ограничен Помал Напон
Краток Спој Заштита
Во Текот Температура Заштита
Висока-притисок Тест
Струја На Истекување
Отпорност На Изолација
Изолација Отпор (Тест Услови : Текст-За-Земјата 500 VDC/5s)
Метод На Работа
Постојана-Тековната Постојано-Напон
Ладење Метод
Силен Ветер Ладење
Работна Средина
0-40 c; Релативна Влажност
Температура На Чување
-20-80 c Релативна Влажност

Основните својства

боја:
110V, 220V
Пакет:
Кутија
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
1
Бренд Име:
wozniak
Тип:
DC напојување
Примена:
телефон алатка за полнење

Додатоци на производот