0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
М-230S ѕид комерцијални бања автоматско СВ рака фен

М-230S ѕид комерцијални бања автоматско СВ рака фен

DEN 2700.00
DEN 2700.48
Това е достапна

Количина на стоки


Инсталација Предупредување :
Ве молам, инсталирајте рака фен најмалку 30cm над слив.
Нашата рака фен сензор растојание е се населиле како 15cm.
Ако сакате да го прилагодите сензорот далечина, подобро да не контактирате прво.
Modun бренд автоматско рака фен
Modun secador де манос automatico
Модел : M-230 Материјал : SS304 Мотор : четка моторни Напон : 220 V,50 hz; 110 V,60 Hz Моќност : 2100 W Пакет : 8 компјутери по картон Инсталирајте : ѕид
Воздухот брзина : 25/s
Суви раце time : 12-15s

Материал корпуса : AISI 304
Автоматическое : да
Мощность : 2100 Вт
Электропитание : 220 В, ~50 Гц
Размеры ШхГxВ : W285*D220*H147mm
Температура воздушного потока : 40-55°С
Класс защиты : IP23
Скорость воздушного потока : 25/сек
Время высушивания рук : 12-15 сек
Область срабатывания сенсора : 50 - 150 мм
Кол-во в упаковке : 8шт.
Вес брутто : 27кг
Объем упаковки : 0,179 м. куб.
Производство : Китай

Основните својства

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Напон (V):
220v
Бренд Име:
modun
Број На Модел На:
М-230
Сензор:
Yes
Моќност (W):
2100W
сертификација:
CCC
Материјал:
SS304
моќност:
2100W

Додатоци на производот