0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10 Компјутери Бесплатен Превозот 8# Четка за Нокти Акрилик Четка Пенкало Метал Помине Четка со Дијамант Kolinsky Коса

10 Компјутери Бесплатен Превозот 8 Четка за Нокти Акрилик Четка Пенкало Метал Помине Четка со Дијамант Kolinsky Коса

DEN 2015.52
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница~
10 Компјутери Бесплатен Превозот 8# Четка за Нокти Акрилик Четка Пенкало Метал Помине Четка со Дијамант Kolinsky Коса
Спецификација :
Бренд
Boqian
1)Модел
BQ-AM034
2)Материјал
Метална рачка, kolinsky коса
3)Големина На Четката
8 #
4)Пакет
1 компјутер /pvc кеса
5)Количина на многу
10 Компјутери
6)Услуга
OEM/ODM
7)пратката
Кина пост воздух mail
8)за време на Испорака
Околу 25~30 дена
Детали За Производот :
Фабриката На Профилот :
Производство На Процесот :
Контрола На Квалитет :
За нас :
Ние сме производство на ноктите уметност четки. Нашата фабрика се наоѓа во Wengang Градот, кој е именуван на Пен, главниот Град на Кина. Ние сме голем тим за истражување, производство, продажба и услужни. Сите нашиот производ е апсолутно висок квалитет. Добредојде следниот пат~

Основните својства

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Материјал:
Метална рачка, kolinsky коса
Големина:
#8
Број На Модел На:
BQ-AM034
боја:
Розова Боја
Место на Потекло:
Jiangxi, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Додатоци на производот