0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-32 %
Dual-заврши УВ Гел Сликарство Нокти Тебе Четка Уметност Сунѓерот Издувам Пенкало Нокти Подарок

Dual-заврши УВ Гел Сликарство Нокти Тебе Четка Уметност Сунѓерот Издувам Пенкало Нокти Подарок

DEN 84.00
DEN 124.32
Това е достапна

Количина на стоки


Спецификации :
Помогне да се направи скапоцени козметички во кратко време.
Идеален за професионална и домашна употреба.
Може да се користат за сенки, фондација, спојувањето, итн.
Тип : Шминка Четка
Пол : Жените
Материјал : Акрил + Сунѓерот
Количина : 1 Компјутер
Карактеристики : Мека, Лесна за Употреба, Преносни, Двојно Заврши, Лесен за Чистење
Вкупна Должина : 15.5 cm/6.10" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Шминка Четка

Основните својства

Број На Модел На:
29775
Материјал:
Сунѓерот
Големина:
15.5cm
Бренд Име:
popfeel
Тип На Објект:
Ноктите Четка

Додатоци на производот