0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
MAKARTT 10Set Нокти Датотека Сунѓерот Дрвени 100/180 180/240 Ронки Emery Одбори Перат Двете Еднострани 3 Нокти Датотека G0296X

MAKARTT 10Set Нокти Датотека Сунѓерот Дрвени 100/180 180/240 Ронки Emery Одбори Перат Двете Еднострани 3 Нокти Датотека G0296X

DEN 1823.52
Това е достапна

Количина на стоки


★★Спецификации :
Чакал и Количина : 2 парчиња Сунѓерот Датотека : 100/180 & 180/240,
1pcs Дрвени Датотека : 180/240
Материјал : Сунѓерот & Пескарење Хартија & Дрво
Облик : Lunate и Stiletto
Димензии( Должина на x Со x Дебелина) : Сунѓерот Нокти Датотека : 7 x 1.1 x 0.33 инчен
Дрвени Датотека : 7 x 0.7 x 0.06 инчен
Употреба : Комбинација на парична казна и крупен чакал. Парична казна Ронки форми и нокти датотека површината,
додека груб може да се мелење на дебели ноктите, оставајќи ги вашите нокти во саканиот облик и должина
★★Карактеристики :
1. Професионални Нокти Датотека Set - Овие 100/180 & 180/240 ронки сунѓерот датотеки и 180/240 ронки дрвени датотеки се совршено решение за одржување на вашата убава Акрил, Природни и Лажни Нокти! Дали вашите нокти се оштетени, bristled или само бара вашиот секојдневно одржување, овие сигурно ќе стане вашиот најдобар пријател.
2. Двете Еднострани Нокти Датотека - Останете организирани и никогаш не ја изгуби пратите на вашиот Ронки Големини! Секој MAKARTT Нокти Датотека ќе се прикаже Сопствен Печатени Ронки Мерка.
3. Перат & Дезинфенкцирам - Брзо и Лесно да се чисти & отпорни на вода, може да се печете со антибактериски сапун & disinfector! 4. Совршен Лични Нокти Датотека, Салон за Нокти Датотека и Патување Нокти Датотека - Во совршена големина, тие може да се чуваат во вашата торба (добра за лица кои се секогаш на-на-go) или може да се чуваат дома, или салони за секојдневна употреба.
★★Пакетот Вклучува :
10 парчиња 100/180 ронки сунѓерот нокти датотека
10 парчиња 180/240 ронки сунѓерот нокти датотека
10 парчиња 180/240 ронки дрвени нокти датотека
★★Топло Совети :
100 Ронки Големина - Груб и груба. Идеален за поднесување Вештачки Нокти.
180 Ронки Големина - Медиум Остри и Средни Груба. Идеален за поднесување на Природни Нокти.
240 Ронки Големина - Парична Казна. Идеален за конечниот допира на Вештачки Нокти и Природни Нокти.

Основните својства

Тип На Објект:
нокти датотека
Напон:
None
Големина:
Zebra nail file
Бренд Име:
Makartt
Материјал:
Пластични
Количина:
3pcs/многу
Број На Модел На:
G0296X
Обликот:
Директно Круг
Тип:
100/180 ронки & 180/240 Ронки

Додатоци на производот