0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-21 %
Топла продажба Жените Зимски Ракавици Faux Зајакот Крзно Малку ѕвезда Двојна боја Sequins Зглоб Топло Половина Прст Ракавици Женски белезници Luva

Топла продажба Жените Зимски Ракавици Faux Зајакот Крзно Малку ѕвезда Двојна боја Sequins Зглоб Топло Половина Прст Ракавици Женски белезници Luva

DEN 205.00
DEN 259.20
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Faux Крзно
Број На Модел На:
3227
Ракавици Должина:
Лактите
Бренд Име:
MONIQUE ORENDA
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Велур
Големина:
бесплатни големина
Стил:
Моден
Погодни временски услови:
есен , Зима

Додатоци на производот