0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
жените торба 2017 нови модни чанти стп геометриски модел мал плоштад торба рамо crossbody кеси спојки гласник кеси

жените торба 2017 нови модни чанти стп геометриски модел мал плоштад торба рамо crossbody кеси спојки гласник кеси

DEN 958.00
DEN 1368.48
Това е достапна

Количина на стоки


започнете
крајот
жените торба 2017 нови модни чанти стп геометриски модел мал плоштад торба рамо crossbody кеси спојки гласник кеси

Основните својства

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Бренд Име:
INHO CHANCY
Број На Модел На:
CHANCY-S01
Обликот:
Размавта
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Затворање Тип:
маска
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал / занает:
квалитетот СТП
Големина:
25cm * 8см * 15cm
Тежина:
0.71 kg

Додатоци на производот