0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
1 парче 5L Велосипед Возење Циклус Опрема за Задржување на Вода Кеса на Патот Ранец

1 парче 5L Велосипед Возење Циклус Опрема за Задржување на Вода Кеса на Патот Ранец

DEN 454.00
DEN 504.00
Това е достапна

Количина на стоки


должина 22.5 см ,широчина 5 см ,висина 45.5 cm

Основните својства

Тип На Објект:
Ранци
Шаблон Тип:
Крпеница
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
BTgirlgo
Вршење На Систем За:
Физиолошки Крива Назад
Број На Модел На:
NO
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Полиестер
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Декорација:
Никој
Количина:
1 Компјутер

Додатоци на производот