0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-48 %
FORUDESIGNS 2018 Мода Ранец За Жени Мажи 3D Делфин Животинско Училиште Торби за Патување Рамо Ранци Лаптоп Mochila Infantil

FORUDESIGNS 2018 Мода Ранец За Жени Мажи 3D Делфин Животинско Училиште Торби за Патување Рамо Ранци Лаптоп Mochila Infantil

DEN 1223.00
DEN 2351.52
Това е достапна

Количина на стоки


FORUDESIGNS е уникатен бренд каде што луѓето може да се прилагодите,купи и препродаваат производи.Тоа е неверојатно процесот на креативни неверојатни произведува за вас. FORUDESIGNS е посебна и надвор од обичните . ние им даде некој шанса да се претвори нивната фантазија во реалноста,било слики што сакате да бидат испечатени на производи.
Тука, можете да изберете било производ, во секое време, а сепак ви се допаѓа! Во нашата продавница,ние исто така, обезбеди пад на превозот и трговија на големо услуги
За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 1-2 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере.
За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.
За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. Ве молиме заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање.(празници може да биде продолжен) стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас
Повратна информација 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини.ве молиме во вид преовладува. Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги

Основните својства

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Вршење На Систем За:
Физиолошки Крива Назад
Капацитет:
20-35 Литарски
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
Секојдневно Ранец
Дожд Маска:
Yes
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Тешко Се Справи Со
Техника:
Втиснување
Декорација:
Никој
Главен Материјал:
Чувствував
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Објектот:
3D животинско жените ранец
Шаблон Тип:
3d ајкула делфин куче море животинско училишни ранци за момчиња и девојчиња
боја:
Сина
Тежина:
500g
Употреба:
патување спортски ранец за лаптоп платно daypack
Пакување:
на polybag за секое парче
Стил:
гравитацијата падне ранци mochilas infantil escolar
Големина:
44*31*18cm
кориснички:
Yes
капка шопинг & трговија на големо :
Поддршка

Додатоци на производот