0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-46 %
ZENCY Познатиот Луксузен Бренд Вистински Масло, Восок Cowhide Вториот Слој Кравја Кожа Жени, Девојки Вистинска Кожа Училишниот Ранец Торба

ZENCY Познатиот Луксузен Бренд Вистински Масло, Восок Cowhide Вториот Слој Кравја Кожа Жени, Девојки Вистинска Кожа Училишниот Ранец Торба

DEN 2224.00
DEN 4118.40
Това е достапна

Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Големина : 25x30x11 CM
Материјал : Втор Слој Кравја Кожа(Вториот Слој масло, восок cowhide)
Напомена : За оваа торба, можете да изберете ранец или рамо стил
со прилагодување на појас.
Како да се figuer од вистинска кожа , ве молиме да изгори целата кожа(вклучуваат задната страна, не само што горат на површината),
вистинска кожа е тешко да изгори, се појави црн чад, и таму е исто така мирис кој како гори коса. Ако запали faux
кожа, тоа е easly да изгори како горат трудови, и немаат мирис.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основните својства

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Бренд Име:
ZENCY
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Физиолошки Крива Назад
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Декорација:
Појаси
Се Справи Со/На Рака Тип:
Тешко Се Справи Со
Надворешноста:
Солидна Торба
Техника:
Втиснување
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
KY0948
Материјал:
Вториот слој кравја кожа

Додатоци на производот