0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-37 %
VEEVANV Мода Цртан филм Риба Деца Ранци Момчиња 3D Печатење Ранец Деца Училиште Bookbag Рамо Кеси Тинејџер Mochila

VEEVANV Мода Цртан филм Риба Деца Ранци Момчиња 3D Печатење Ранец Деца Училиште Bookbag Рамо Кеси Тинејџер Mochila

DEN 864.00
DEN 1370.88
Това е достапна

Количина на стоки


VEEVANV Мода Цртан филм Риба Деца Ранци Момчиња 3 D Печатење Ранец Деца Училиште Bookbag Рамо Кеси Тинејџер Mochila

Основните својства

Бренд Име:
veevanv
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој,Appliques,Писмо
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Број На Модел На:
UFCBP00890
Надворешноста:
Солидна Торба
Стил:
националната
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer
Тип На Објект:
Ранци
Техника:
3D Печатење Ранци
Тежина:
0.38KG
Употреба:
Тинејџер Секојдневен Ранци
Големина:
47cm*14cm*31cm
Стил:
Патување училишниот ранец
Материјал:
600D/СТП
Објектот:
децата училишни торби
Возраст:
Тинејџер Ученици
Пакет:
Check One By One
цена:
Фабрика цена
превозот:
Бесплатен превозот

Додатоци на производот