0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Жените Ранци Мини Крзно Топката Ранец Мода Торба Солидна Жени, Девојки Патување Училишни Чанти Женски Mochila A8

Жените Ранци Мини Крзно Топката Ранец Мода Торба Солидна Жени, Девојки Патување Училишни Чанти Женски Mochila A8

DEN 419.00
DEN 558.24
Това е достапна

Количина на стоки


Мини Крзно Топката Ранец Мода Торба Солидна Жени, Девојки Патување Училиште Кеси
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Пол : Жените, Девојките
Материјал : Кадифе
Стил : Мода ОДЛИЧНА CRAFTMANSHIP : чисти крои и висок квалитет на метални додатоци
Прекрасна торба полна со индивидуалност, толку свеж и уникатен
Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, училиште, кампување
Нов моден дизајн,Добар избор за повеќе наврати, Бидејќи снимањето агол и светлина проблеми, може да биде мало боја разлика, ве молиме да се разбере!
Големина : 19*8*21cm/7.5*3.1*8.3"
Пакет Содржина : 1 PC Жените ранец

Основните својства

Тип На Објект:
Ранци
Бренд Име:
JINBAOLAI
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Физиолошки Крива Назад
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Пердуви
Главен Материјал:
Сомот
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Солидна Торба
Техника:
Втиснување
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Број На Модел На:
жените ранци #2017112407
Големина:
19*8*21cm/7.5*3.1*8.3

Додатоци на производот