0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-50 %
МАГИЈАТА УНИЈА 20 инчи Мажите Ранец Патна Торба Голем Капацитет Разноврсна Комунални Mountaineering Мултифункционален Водоотпорен Ранци

МАГИЈАТА УНИЈА 20 инчи Мажите Ранец Патна Торба Голем Капацитет Разноврсна Комунални Mountaineering Мултифункционален Водоотпорен Ранци

DEN 1872.00
DEN 3743.04
Това е достапна

Количина на стоки


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете го со детали големини пред да ја купите !!!
ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме контактирајте со нас. Shiping ќе се организира во рамките на 7-10 дена по уплатата. Ние ќе се прогласи за вашиот предмет, како"подарок", во вредност од околу $5 за царинска погодност. Превозот начин да ја прифатиме како што следува :
Напомена : Празници и Викенди не се вклучени во работните денови. трае 5-7 работни дена трае 7-10working дена takes4-5 работни дена takes3-5 работни дена takes4-6 работни дена ОБЛАСТ ВРЕМЕ Азија, Северна Америка 15-20 работни дена(бесплатен превозот) Западот Евра Средината на Исток 20-35 работни дена( бесплатен превозот ) Океанија Исток Евра 35-50 работни дена( бесплатен превозот ) Јужна Америка, Африка

Основните својства

Големина:
20 inches
Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
МАГИЈАТА УНИЈА
Надворешноста:
Отворете Џеб
Техника:
Жакард
Декорација:
Копче
Капацитет:
56-75 Литарски
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Оддел,Чевли Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Број На Модел На:
BP1608
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Пол:
Мажи
Главен Материјал:
Платно
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Дали превозот:
Бесплатен превозот
Стил:
Повик
мажите ранци:
mochila escolar mochila feminina
моден ранци:
мажите патни торби
ранец-женски:
Мажите ранец
ранец жени:
Ранци за жени
mochila escolar feminina:
Жените Ранец
анти кражба ранец:
Лаптоп Ранец

Додатоци на производот