0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
Една Рака Ранец USB Полнење Еден Рамо Ранец Мажите Патна Торба Mochila Masculina Прашка Rugzak Повик Назад Пак Bolsos

Една Рака Ранец USB Полнење Еден Рамо Ранец Мажите Патна Торба Mochila Masculina Прашка Rugzak Повик Назад Пак Bolsos

DEN 810.00
DEN 862.08
Това е достапна

Количина на стоки

Забелешка : не Постои мобилен моќ доаѓа со ранец во внатрешноста. Ако сакате да го користите Надворешен USB Полнење Функција, што треба да направите како што следува : 1.Купи мобилен телефон моќ 2.Поврзете го вашиот мобилен моќ со USB интерфејс внатре ранец 3.Поврзете го вашиот телефон со USB интерфејс надвор ранец 4.Започнува со полнење

Основните својства

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
KCB-13176
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Бренд Име:
DINGXINYIZU
Декорација:
Никој
Техника:
без лого
Тип На Објект:
Ранци
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Име на производ:
мажите ранец
Жените Ранец Боја:
Црна,сива,сина,ВИОЛЕТОВА
Големина:
16*7*32cm
Училишни торби Gerden:
Мажи,жени,дами,дама,женски,машки,маж,жена
Мажите ранец бесплатен превозот :
Yes
mochila escolar:
жените торба
mochila feminina:
ранец жени
дизајн:
USB полнење Туристички Ранец

Додатоци на производот