0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Големи Дебели Вистинска Кожа Drawstring Ранец за Мажи Гроздобер Rucksack Ранец за 15.6 Инчен Лаптоп 3165

Големи Дебели Вистинска Кожа Drawstring Ранец за Мажи Гроздобер Rucksack Ранец за 15.6 Инчен Лаптоп 3165

DEN 4991.52
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Ранци
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Гроздобер
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Надворешноста:
Никој
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Капацитет:
36-55 Литарски
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback

Додатоци на производот