0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
Marmenkina ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина 30W 50W 70W 100W Floodlight IP66 Водоотпорен LED Внатрешно Осветлување Градината Светилка AC110-240V

Marmenkina ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина 30W 50W 70W 100W Floodlight IP66 Водоотпорен LED Внатрешно Осветлување Градината Светилка AC110-240V

DEN 942.00
DEN 1070.40
Това е достапна

Количина на стоки

Marmenkina ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина 30 W 50 W 70 W 100 W Floodlight IP66 Водоотпорен LED Внатрешно Осветлување Градината Светилка AC110-240 V Опис на Производот : Моќност : 30 W 50 W 70 W 100 W Големина : Како слика Напон : AC110-240 V Led Чип Модел : КОЧАН Лента Чип Боја Рендерирање Индекс : Ra80 Боја Температура : Ладна Бела 6000-6500 K,Топло Бела 2800-3200 K Зрак агол : 120 степен животниот век : 10,000 часа Домување материјал : Алуминиум Водоотпорен : IP66(Може да се стави на отворено во raing дена,Но не Може да се стави во длабока вода) за Апликација : Надвор од Вратата,Надворешен Ѕид,Мост Двор,Улица,итн. Пакетот вклучува : 1 XIP66 ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Превозот политика
Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел.
Сите стоки ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Ние превозот од кина да ја објавите вашата адреса за испорака на вашата земја.
Внимание : ЦАРИНСКИ ТРОШОЦИ СЕ ОБВИНЕТИ од СТРАНА на КУПУВАЧИ.
Политика За Наплата
Ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.
Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава.
Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации
Ние им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети.
Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со ова прашање,
Ни даде шанса да ви обезбеди со подобра содржина и цена повторно.

* Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали *
100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо!

Основните својства

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
30W, 50W, 70W, 100W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Стил:
Модерна
Заврши:
Полиран Челик
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Заштита Ниво:
IP66
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Повод:
Надворешниот Ѕид
Број На Модел На:
TGD9863
Бренд Име:
marmenkina
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
85-265V

Додатоци на производот