0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-19 %
Предводена од Поплави Светлина IP65 Водоотпорен 10W 20W 30W 50W Пејсажи Осветлување ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Floodlight LED Улична Светилка

Предводена од Поплави Светлина IP65 Водоотпорен 10W 20W 30W 50W Пејсажи Осветлување ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Floodlight LED Улична Светилка

DEN 3888.00
DEN 4800.00
Това е достапна

Количина на стоки

ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина 10 W 20 W 30 W 50 W Црна AC85-265 V водоотпорен IP65 Floodlight центарот на Вниманието на Отворено
Осветлување Бесплатен превозот
Предмет Тип : 10 W 20 W 30 W 50 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина, Led Извор : Висока Моќност Epistar чипови
Димензии : 115*85*35mm -10 W
180*140*45mm-20 W
220*180*50mm-30 W
285*235*50mm-50 W
Номинална Напон : 85-265 V/AC 50/60 HZ
Прозрачна флукс : 10 W1000lm 20 W2000lm 30 W3000lm 50 W5000lm Прозрачна Ефикасност(lm/w) : 100lm*W Боја Temp : Предупредуваат Бела : 3000-3500k Ладно Бела : 6000k-6500k Зрак Агол : 120° Материјал : Алуминиум Гаранција : 3years Е Водоотпорен : Водоотпорен IP65 Просечен Живот(часот) : 50000hrs Боја Направи Индекс : 80-90 Ra фактор на Моќ : 0.90-0.99 Работа температура : -30-+60 степени Сертификат : CE Забелешка : Само на RGB има Далечинска Контрола на Примена :
Производот серија на LED премин светла се широко се користи како тунелот и премин осветлување на градот,laneway и
премин осветлување на метален рудникот, електрична централа, трафостаница, металуршки претпријатија, и други индустриски
претпријатија.Тунелот, Фудбалски терен, Фаза, Згради, Рекламирање Одбор,Сали, Стадионот, Двор, Тревник, Дворот, Парк, Плаза,
Работилница, Магацин, Трговски Центар, Изложбена Сала,Бензинска Станица, Автопат, за Патарина Станица, Приклучете итн

Основните својства

Емитуваат Боја:
RGB
Wattage:
10W, 20W, 30W, 50W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Стил:
Модерна
База Тип:
Никој
сертификација:
CE
Заштита Ниво:
IP65
Број На Модел На:
Q1
Тело Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
CYLRDXK
Извор На Енергија:
AC
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
85-265V
Повод:
Плоштад

Додатоци на производот