0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-18 %
IC нови оригинални MC68B09P MC68B09 DIP40

IC нови оригинални MC68B09P MC68B09 DIP40

DEN 1653.00
DEN 2016.00
Това е достапна

Количина на стоки


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро IC нови оригинални MC68 B09 P MC68 B09 DIP40

Основните својства

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена

Додатоци на производот