0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-18 %
(Нови) 14024BG MC14024BG MC14024BDR2G MC14024 MC14024B Бренд нови оригинални наредби се добредојдени

(Нови) 14024BG MC14024BG MC14024BDR2G MC14024 MC14024B Бренд нови оригинални наредби се добредојдени

DEN 1053.00
DEN 1284.48
Това е достапна

Количина на стоки


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро' Datasheets MC14024 BG Производ Фотографии 14-SOIC Стандарден Пакет 2,500 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Логика - Шалтери, Dividers Серија 4000 B Пакување Лента & Ролна (TR) Логика Тип на Бинарни Контра Насока Нагоре Број на Елементи 1 Број на Битови по Елемент 7 Ресетирате Асинхрони Времето - Смета го Оценувате 12 MHz Предизвика Тип Позитивни, Негативен Напон - Понудата 3 V ~ 18 V Оперативни температури -55°C ~ 125°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 14-SOIC (0.154", 3.90 mm Ширина) Снабдувачот Уред Пакет 14-SOICN Динамичен Каталог 4000, 4000 B Други Имиња MC14024 BDR2 G-ND
MC14024 BDR2 GOSTR

Основните својства

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена

Додатоци на производот