0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-18 %
(Нови) TP5088WM TP5088 SOP16 Бренд нови оригинални наредби се добредојдени

(Нови) TP5088WM TP5088 SOP16 Бренд нови оригинални наредби се добредојдени

DEN 850.00
DEN 1036.80
Това е достапна

Количина на стоки


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро
TP5088 WM TP5088 НС SOP16 Бренд нови оригинални наредби се добредојдени

Основните својства

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена

Додатоци на производот