0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-18 %
IC нови оригинални SSC2S110 SSC2S110-TL 2S110 SOIC8 Бесплатен Превозот

IC нови оригинални SSC2S110 SSC2S110-TL 2S110 SOIC8 Бесплатен Превозот

DEN 1322.00
DEN 1611.84
Това е достапна

Количина на стоки


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро IC нови оригинални SSC2 S110 SSC2 S110-TL 2 S110 SOIC8 Бесплатен Превозот

Основните својства

Теорија:
Временско Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
1
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
220V
Извор На Енергија:
AC

Додатоци на производот