0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-18 %
IC нови оригинални PCM1760U PCM1760 SOIC28 Бесплатен Превозот

IC нови оригинални PCM1760U PCM1760 SOIC28 Бесплатен Превозот

DEN 1700.00
DEN 2073.60
Това е достапна

Количина на стоки


мал профит, но брз промет гарантиран квалитет Datasheets PCM1760 Производ Фотографии 28-SOIC Стандарден Пакет 28 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Стекнување на Податоци - Аналогна на Дигитална Конвертори (ADC) Серија - Пакување Цевка Број на Битови 20 Земање мостри Стапка (во Секунда) 48k Податоци Интерфејс Сериски Број на Конвертори 2 Напон Снабдување со Извор на Аналогни и Дигитални, Dual ± Оперативни температури Од 0°C ~ 70°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 28-SOIC (0.295", 7.50 mm Ширина) Снабдувач Уред Пакет 28-SOIC Број на Влезови и Тип 2 Single-Ended, Биполарно

Основните својства

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена

Додатоци на производот