0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-7 %
2 Групи/Многу H3Y-4 AC110V 5S/10-ТИ/30 ГОДИНИ/60-тите години Задоцнување Тајмер временско Реле 0-5/10/30/60 Секунди 110VAC & PYF14A Штекер База Сосема Нов

2 Групи/Многу H3Y-4 AC110V 5S/10-ТИ/30 ГОДИНИ/60-тите години Задоцнување Тајмер временско Реле 0-5/10/30/60 Секунди 110VAC & PYF14A Штекер База Сосема Нов

DEN 424.00
DEN 455.52
Това е достапна

Количина на стоки


Опис : H3 Y-4 AC110 V 5 S/10-ТИ/30 ГОДИНИ/60-тите години Задоцнување Тајмер временско Реле 0-5/10/30/60 Секунди 110 VAC & PYF14 A Штекер База Количина : 2 во сетови(2 парчиња Реле+2 парчиња База)
(Напомена : фотографиите покажува 12 V 60-тите години,само за повикување само)
Напон : 110 VAC
Временски Опсег : 0-5/10/30/60-тите години
Функција : "На Задоцнување
Контакт Форма : 4 PDT
Контакт Капацитет : 250 VAC 5 A
Основната Големина (Dxšxv) : Прибл. 7.2x2.9x3.1cm/2.8x1.1 × 1.2 инчи
Реле Големина (Dxšxv) : Прибл. 5.7x2.8x2.2cm/2.2x1.1x 0.9 инчен Тоа е сосема нов, добар квалитет , високи перформанси
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил . Русија . Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика.
Ви благодариме И среќно!

Основните својства

Големина:
AC110V 5S x2 Sets, AC110V 10S x2 Sets, AC110V 30S x2 Sets, AC110V 60S x2 Sets
Заштита На Функција:
Епоксидна
Напон:
110V
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
Број На Модел На:
H3Y-4 110V 5S,10-ТИ,НА 30 ГОДИНИ,60-ТИТЕ
Големина:
Miniature

Додатоци на производот