0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-13 %
Црна Нови Гориво во Резервоарот за Гас За KTM SXF250 2013 2014 XCF250 2011-2014 XCFW250 2012-2014 SXF XCF XCFW 250 XC-F SX-F XCF-W

Црна Нови Гориво во Резервоарот за Гас За KTM SXF250 2013 2014 XCF250 2011-2014 XCFW250 2012-2014 SXF XCF XCFW 250 XC-F SX-F XCF-W

DEN 2501.00
DEN 2874.24
Това е достапна

Количина на стоки

Состојба : 100% Сосема Нов, неискористениот Боја : Црна Како Слики Материјал : Квалитетни Пластични Цената е за 1 Парче Гориво во Резервоарот за Гас доаѓа со Проверете Вентил & Petcock & Гас капа како што е прикажано во слика. Го замени вашиот Напукнато или исчезнати Резервоарот. Спецификација : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет. Р eminder : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата. Одговара : 250 SX-F 2013-2014 година
250 XC-F 2011-2014
250 XCF-W 2012-2014
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Фитинг
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.

Основните својства

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
резервоар за гориво
Име На Модел:
P-GT250
Објектот Ширина:
33cm
Објектот Висина:
30cm
Објектот Тежина:
1.4kg
Објектот Дијаметар:
40cm
Материјал Тип:
Пластични

Додатоци на производот