0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Палка CNC Гас на Резервоар за Гориво Капа За ЈАМАХА YZ85 YZ125 YZ250 YZ250F YZ125X YZ450F YZ250X YZ400F YZ426F WR250F WR450F Мотоцикл

Палка CNC Гас на Резервоар за Гориво Капа За ЈАМАХА YZ85 YZ125 YZ250 YZ250F YZ125X YZ450F YZ250X YZ400F YZ426F WR250F WR450F Мотоцикл

DEN 1056.00
DEN 1172.64
Това е достапна

Количина на стоки


Совршен anodize површински третман.
Боја : зелена / б недостаток/сино
цената е за 1 buc гас капа и 1 воздух се пропустливи.
Cnc машински Дизајн.
вистински палка капа направени од алуминиум .
Мала тежина перформанси надградба на ОЕМ капи
Погодни за :
YZ85 04-17
YZ125/250 04-17
YZ250 F 01-13
YZ450 F 01-13
YZ125 X 2017
YZ250 X 16-17
YZ400 F 98-99
YZ426 F 00-03
WR250 F 01-15
WR450 F 01-15

Основните својства

Бренд Име:
JFGRACING
Специјални Функции:
резервоарот капа
Објектот Дијаметар:
3cm
Име На Модел:
B01161657
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Тип На Објект:
резервоар за гориво

Додатоци на производот