0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Палка CNC Гас на Резервоар за Гориво Капа За ХОНДА CRF450X CRF450RX 2017 XR600L XR650L XR650R TRX400EX TRX450R Мотоцикл

Палка CNC Гас на Резервоар за Гориво Капа За ХОНДА CRF450X CRF450RX 2017 XR600L XR650L XR650R TRX400EX TRX450R Мотоцикл

DEN 1056.00
DEN 1172.64
Това е достапна

Количина на стоки


Совршен anodize површински третман.
Боја : црвена / б недостаток
цената е за 1 buc гас капа и 1 воздух се пропустливи.
Cnc машински Дизајн.
вистински палка капа направени од алуминиум .
Мала тежина перформанси надградба на ОЕМ капи
Погодни за :
XR 70 R (1997-2000)
XR 80 (1988-1989)
XR 80 R (1999-2000)
XR 100 R (1988-2000)
XR 200 (1986-2010)
XR 250 (1986-2004)
CRF 250 X (2004-2017)
CRF 250 R (2004-2017)
XR 400 (1986-2010)
CRF 450 R (2002-2017)
CRF 450 X (2005-2017)
CRF 450 RX (2017)
XR 600 L (1986-2003)
XR 650 L (1986-2003)
XR 650 R (2004-2007)
TRX 400 EX (1999-2014)
TRX 450 R (2004-2009)

Основните својства

Бренд Име:
JFGRACING
Специјални Функции:
резервоарот капа
Објектот Дијаметар:
3cm
Име На Модел:
B01161623
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Тип На Објект:
резервоар за гориво

Додатоци на производот