0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
FXCNC на Резервоар за Гориво Мотор Гориво Капа Покрие Гас Капа Заштитник За Suzuki GSXR 600 GSXR750 GSXR 1000 2004 - 2015 2005 2006 2007

FXCNC на Резервоар за Гориво Мотор Гориво Капа Покрие Гас Капа Заштитник За Suzuki GSXR 600 GSXR750 GSXR 1000 2004 - 2015 2005 2006 2007

DEN 768.00
DEN 960.48
Това е достапна

Количина на стоки


Fitment:
За Suzuki GSXR 1000 2003-2015
За Suzuki GSXR 600/750 2004-2015
Опис:
Материјал : Алуминиум
Објектот тежина : 600 G
Количина : 1 BUC со 2 копчиња
Инсталирајте : Директно одговара ,не се вклучуваат настава
Слика детали :
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО
7.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. АКО не сте задоволни со нашата предмети и услуга .Ве молиме љубезно ни даде 5 Ѕвезди позитивни .и тогаш .ни ги испратите на екранот .ние ќе ви даде Најдобри попуст Или Убав подарок во вашето следно купување
2.ние ќе го цениме што може да ни се јавите пред да сакате да остави Негативни (под 2 ѕвезди) Или Netural (3 ѕвезди).ние ќе ви помогнат да се реши овој ПОБРЗО и да ви ги задоволи ~
АКО не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од FX ,што може да се врати или размена вашиот itemswithin 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени,неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

Основните својства

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
600g
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Специјални Функции:
гориво капа
Објектот Ширина:
0cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
резервоар за гориво
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Име На Модел:
резервоар за гориво капа
Точка 1:
Мотоцикли Резервоар За Гориво Капа
Точка 2:
Резервоар За Гориво Мотоцикли
Fitment 1:
За Suzuki GSXR 1000 2003 - 2015
Fitment 2:
За Suzuki GSXR 600 750 2004 - 2015
Fitment 3:
мотоцикл на резервоар за гориво капа
Fitment 4:
Резервоар За Гориво Мотоцикли
Fitment 5:
Мотоцикли гас капа
Fitment 6:
Мотоцикл Додатоци

Додатоци на производот