0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Нови Ruckus Zoomer Coolant Резервоарот Може Да Резервоарот Со Капа Резервоари За Гориво Масло Може Да Се Фати

Нови Ruckus Zoomer Coolant Резервоарот Може Да Резервоарот Со Капа Резервоари За Гориво Масло Може Да Се Фати

DEN 638.00
DEN 672.00
Това е достапна

Количина на стоки


Нови Ruckus Zoomer Coolant Резервоарот Може да Резервоарот Со Капа Воведување на Палка Алуминиум Coolant Резервоар за Ruckus/Zoomer скутер. Секој резервоар е изработени од едно парче на цврсти палка на алуминиум, и се одликува со елоксирани заврши со ласерски гравирани лого. Овој резервоар е дизајниран да им излезат во пресрет За било Хонда масло капа на пазарот. Можете по желба додадете на Кражба Доказ Масло Капа. Вклучува Coolant резервоарот Фендер за миење & болт за монтажа Coolant црево Add Optional МАСЛО КАПА ве Молиме изберете бојата што сакате, инаку ние ќе случајно send. Можат да бидат прилагодени за корисниците на ЛОГОТО, минималната количина повеќе од 50 комплети

Основните својства

боја:
злато, сребрена, црвена, сина, зелена, црна, виолетова
Тип На Објект:
Резервоари За Гориво
Објектот Висина:
7inch
Бренд Име:
PERRIN
Објектот Ширина:
9inch
Модел Година:
До 2015
Објектот Должина:
8inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Име На Модел:
Coolant Резервоарот Може Да Резервоарот
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
0.8kg
Специјални Функции:
Coolant Резервоарот Може Да Резервоарот
боја:
Црвено/Сино/Црна/Зелена/Сребрена/Gold/Виолетова
Автомобил модел:
Универзална

Додатоци на производот