0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-23 %
YANRUO 12pcs Кристал AB рамен backFlame во Облик на Кристал Шарм Дијамант Нокти Дизајн Помине Уметност Снабдување Помине Уметност Декорации

YANRUO 12pcs Кристал AB рамен backFlame во Облик на Кристал Шарм Дијамант Нокти Дизајн Помине Уметност Снабдување Помине Уметност Декорации

DEN 70.00
DEN 91.20
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал : Кристал Бои; AB и Кристално Големина : 5x8mm 6 X10mm големина Облик : Пламен Облик за Употреба : Треба да се користи Лепило За Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки и слично Пакување Детали : 12pcs/ Торба Пакет се Вклучени : 1 X 12 Компјутери/Торба Помине Уметност Микро Дијамант Ако имате било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас. Имајте пријатен ден
·Сите стоки ќе биде предаден Aliexpress пост рок од 5 дена по приемот на плаќање(освен за одмор и за викенд). ·Вообичаено вие би можеле да добиете пакет брзо во 22 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 26-34 дена да пристигнат. Превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање. ·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. ·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите. · Услуги на клиентите е многу важно за нас. Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот оценка, Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука! 1)боја ќе бидат испратени во слика 2)Ако сакате да купите голема количина, pls контакт добавувачи. 3)ве Молиме обидете се да се обезбеди што детални информации што е можно за адреса,како и поштенски код,домашен телефон и мобилен телефон број. 4)Бидејќи разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на слики. 5)Ако руската Федерација клиент, pls испратете ни го вашето целосно име и презиме, на друго место, можеби не доби стоки

Основните својства

боја:
5X8mm AB, 6X10mm AB, 5X8mm Јасно, Јасно 6X10mm
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Број На Модел На:
ноктите rhinestones
Големина:
5x8mm sizes
Бренд Име:
YANRUO
Материјал:
Кристално
Тежина:
25g
Количина:
12pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Стил:
Flatback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Пламен форма
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Не Hot Fix Rhinestones Користи На:
Торби за Облека Помине Уметност Чевли DIY
Веледрогеријата:
Ноктите Кристал Rhinestones Декорација Трговија На Големо
боја:
Кристал AB и
Пакување Детали:
12pcs/пакет
Големина:
5x8mm 6X10mm

Додатоци на производот