0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
1BOX Злато Rhinestones Метална Рамка Круг Овална Квадратен Облик 3D Нокти алатки DIY Помине Уметност Украси 12 форми

1BOX Злато Rhinestones Метална Рамка Круг Овална Квадратен Облик 3D Нокти алатки DIY Помине Уметност Украси 12 форми

DEN 151.00
DEN 177.12
Това е достапна

Количина на стоки


Производ Fetures :
100% сосема нов
Голем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик
Тоа го прави вашите нокти изгледа eligance и специјални
Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти
Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски
Место тоа на ноктите
Со овој сет, вашите нокти ќе биде поатрактивен
Вие исто така може да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилни телефони' случај, очила, покана картички, телото уметност, итн.
Облик : 12 форми
Количина : 1 кутија (стан вклучени 180 парчиња помине рамка)
Боја : златна
Настава :
100% Сосема нов!
Професионална и домашна употреба.
Направи вашите нокти предизвика и сјајна.
Погоден за користење на врвот на ноктите полирање,УВ градител гел,акрилик,итн.
Чистење на површината на ноктите, четка база полски Место на ноктите Печат со јасна врвот грб.
Употреба : Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итн
Почитувани купувачот, Поради осветлување ефект,се следи светлината,прирачник за мерење и слично,
може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект. искрено се надевам дека ќе може да се разбере ви Благодариме!

Основните својства

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Големина:
app 5-10 MM
Бренд Име:
Вкус-девојка
Број На Модел На:
Ноктите украси рамка ЧЕ
Материјал:
Метал
Количина:
1box
Тежина:
30g

Додатоци на производот