0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Трговија на големо 100PCS/Многу 3ММ 3D Редовни морска ѕвезда Форма Злато Сребро Металик Боја Помине Уметност DIY Украси 290253

Трговија на големо 100PCS/Многу 3ММ 3D Редовни морска ѕвезда Форма Злато Сребро Металик Боја Помине Уметност DIY Украси 290253

DEN 83.52
Това е достапна

Количина на стоки


Објектот Слики :

Основните својства

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Тежина:
11g
Количина:
approxi 100pcs/многу
Големина:
3mm
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
290253
Бренд Име:
Ywbeads
is_customized:
Yes
боја:
Како слики прикажани
Парична Казна & Fashion:
Моден
Употреба:
Помине уметност,кеси украси,телефон декорации

Додатоци на производот