0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-50 %
2018 Мода 10pcs/многу Шарени Кристал Помине Уметност Долго Вода Капка Фенси Облик на Стакло Камења Рамен Грб Rhinestones DIY Accessoires

2018 Мода 10pcs/многу Шарени Кристал Помине Уметност Долго Вода Капка Фенси Облик на Стакло Камења Рамен Грб Rhinestones DIY Accessoires

DEN 86.00
DEN 171.84
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Погоден за професионална употреба или домашна употреба
Ќе ви овозможи да се дизајнира фантастична помине уметност Идеален за пракса, демо и windows екранот
Пакет Содржина :
10pcs/пакет
1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
1. Најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код
и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
1. Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail ,стигнат до најголемиот број на земји во рамките 3560 работни дена.
2. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
3. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
4. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачката)
1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување .
2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
3. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира , како што се скршени, рбет и така натаму.
4. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Основните својства

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Број На Модел На:
Шарени Кристално
Количина:
10pcs
Големина:
3*10mm
Тежина:
5g
Бренд Име:
MIOBLET
Материјал:
Стакло
функција 1:
3D Помине Уметност Долго Вода Капка Фенси
Карактеристика 2:
Кристал Рамен Грб Rhinestones Декорација
функција 3:
Помине Уметност Долго Вода Капка Фенси Облик
карактеристика 4:
Шарени чаша Камења За Нокти
боја:
16 Бои може да се избере

Додатоци на производот