0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Жешка Мода 1.5 mm 200pcs Помине Уметност Злато/Сребрена Цинк Легура Половина Топката Помине гел Ноктите Метал Studs Висок Квалитет 290223

Жешка Мода 1.5 mm 200pcs Помине Уметност Злато/Сребрена Цинк Легура Половина Топката Помине гел Ноктите Метал Studs Висок Квалитет 290223

DEN 128.64
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал : Цинк Легура
Големина : Години : 1.5 mm
Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage : Помине уметност DIY
1.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,можете да ни e-mail,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
2. Ако вашиот вкупен износ над 200 во оваа продавница на едно време,ние ќе брод од страна на EMS или DHL за слободни. можете да изберете кина пост, но ние ќе брод од страна на EMS или DHL ако во текот 200
3.Ако не сте добиле предмети во месецот или оштетени предмети на патот.Ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас.
Објектот Слики

Основните својства

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Тежина:
12g
Број На Модел На:
290223-1*2,290223-2*2
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Ywbeads
Количина:
200
Големина:
1.5mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Додатоци на производот