0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
1000pcs 2mm 25 Бои Круг Смола Flatback Rhinestones За DIY Помине Уметност Накит Декорации

1000pcs 2mm 25 Бои Круг Смола Flatback Rhinestones За DIY Помине Уметност Накит Декорации

DEN 24.00
Това е достапна

Количина на стоки


1. Испратено : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по вашата исплата потврди.(Доколку имате одредени превозот барање,ве молиме кажете ни пред превозот.) 2. Адреса : ве Молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса за испорака е точно пред да нарачате. 3. Цена : Нашата цената не вклучува Даноци,ДДВ или други скриени трошоци.Ние не сме одговорни за царински давачки. 4. Капка-превозот цел е добредојден,но да се охрабруваат да се цел сами со клиентот адреса,фактурата ќе не се вклучени. 5. Време на испорака околу 60~90 дена. 6. Ако вашата нарачка вкупен износ над $100,ние ќе испрати пакет од страна на International express(БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ). 1.Онлајн Плаќање начин : Visa,Mastercard,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Банкарски Трансфер,Webmoney,QIWI Паричникот и Bdeto. 2.Офлајн Плаќање начин : Paypal. Внимание : Мали стоки ќе се одликува со opp вреќа,големи стоки ќе се одликува со кутија.

Основните својства

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Големина:
2mm
Количина:
1000pcs
Бренд Име:
Ywbeads
Број На Модел На:
190001-1~190025-1
Материјал:
Смола
Големина:
2mm
Обликот:
Круг
Материјал:
смола кристал
Количина:
1000pcs
Употреба:
DIY Помине Уметност,Накит декорација
боја:
25 бои
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
квалитет:
Висок квалитет

Додатоци на производот