0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Cong Shao 150PCS 16mm Круг Акрилик кристал applique Рамен Грб камења и кристали за Diy облека Занает Додатоци CS116

Cong Shao 150PCS 16mm Круг Акрилик кристал applique Рамен Грб камења и кристали за Diy облека Занает Додатоци CS116

DEN 335.00
DEN 372.00
Това е достапна

Количина на стоки


Вашата цел ќе се испраќаат до вашиот aliexpress адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно .
>130$, слободни-превозот преку ЕМС Или DHL Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail, не EMS / DHL ви Благодариме за разбирањето.
100% Сосема Нов
Проектот Материјал : Акрилик
Проектот Големина : 16mm
Usuage : За накит одлуки фустан одлуки,облека ,чевли,кеси,вечер фустан,Носии,Шапка, мобилен телефон школка,DIY Додаток ..
Забелешка : Различни сечење и облик и димензии ќе доведе до боја на малку поинаков.
Различни компјутер,телефон,различни временски масовно производство може да доведе боја на малку поинаков премногу.
Вашата цел ќе се испраќаат до вашиот aliexpress адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно . Генерално ,ние испраќаат преку кина пост воздухот, времето за испорака е околу 20-60 дена (Аргентина,Чиле и Бразил потрае околу 60-90 дена Ако сте итно да се добие стоката, можете да изберете express (DHL, UPS-от, ТНТ,FEDEX, 5-10 дена), EMS 7-15 дена
Поддршка Кредитна картичка,Paypal,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union Трансфер. Ако сакате да се плати преку друг метод,ве молиме контактирајте со нас преку trademanager или e-mail
Позитивен фидбек е навистина многу важно за нас, ве молиме да ни даде пет ѕвездички повратни информации! Ако се користат да се даде лош повратни информации за добавувачи, ве молиме да не купуваат производи од нашата продавница, или јас не ќе се справи со вашиот никакви проблеми, ви благодариме за вашата соработка и вашата добрина.
Ако задоволни со предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Доколку не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни.

Основните својства

Големина:
16mm
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
CongShao
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
CS116
Материјал:
acryl
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Големина:
16mm

Додатоци на производот