0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
НОВО Светло Виолетова Ss3 -ss34 Рамен Грб 3D Помине Уметност Кристал Декорација Лепак на Кристал за Нокти Камен diy shose и телефон школка

НОВО Светло Виолетова Ss3 -ss34 Рамен Грб 3D Помине Уметност Кристал Декорација Лепак на Кристал за Нокти Камен diy shose и телефон школка

DEN 122.00
DEN 156.00
Това е достапна

Количина на стоки


Објектот специфични
Предмет Тип : Кристал & Декорација
Материјал : Кристално
Количина : торба
Тежина : 0.1 g
Број на модел : ss3 ss4 ss5 ss6 ss8 ss10 ss12 ss16 ss20 ss30 ss34 ss40
Големина : 1,3 милиметри-8.5 mm
боја : Светло Виолетова
Материјал : Кристално Стакло
Техника : Не Амбуланта Корегирање / Лепак На
Назад : Сребро Foiling
Пакување Детали : : Торба
Опис На Производот
ЗАБЕЛЕШКА : Во нашата продавница да се купи повеќе од 5dollars, ние ќе го избере брза испорака методи и следење на информации
Ве молиме проверете ја пред да купите превозот адреса и поштенски код е точно, ова е многу важно, ве молиме да го користите целосното име на руските пријатели, ви посакувам среќен шопинг
Ако ви треба различна боја и модел, ве молиме кликнете на сликата за подоцна,благодарение
Точка Име : Рамен Грб Не Амбуланта Корегирање Помине Уметност Кристал
Материјал на ноктите уметност rhinestones : Кристално Стакло
Боја на ноктите уметност rhinestones : ss3-ss40
Shpae : Круг Рамен Грб
Техника : Лепак На, Не Амбуланта Корегирање
Назад : Сребро Foiling
Пакување Детали : 1440pcs (10 Gross) / Торба
Состојба : Висок Квалитет и Сосема Нов
Одделение : ААА,
Употреба : Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итн
Камен Големина Димензии во мм Аспекти Пакување Детали Нето Тежина
ss4 1.5-1.7 мм 6 1440pcs(10gross)/Торба 6.8 g
ss5 1.7-1.9 mm 6 1440pcs(10gross)/Торба 8.2 g
ss6 1.9-2.1 mm 8 1440pcs(10gross)/Торба 10.2 g
ss8 2.3-2,5 mm 8 1440pcs(10gross)/Торба за 17.3 g
ss10 2.7-2.9 mm 10 1440pcs(10gross)/Торба 20.6 g
ss12 3.0-3.2 mm 10 1440pcs(10gross)/Торба 36.1 g
ss16 3.8-4.0 mm 12 1440pcs(10gross)/Торба 55.8 g
ss20 4.8-5.0 mm 14 1440pcs(10gross)/Торба 89.3 g
ss30 6.3-6.5 mm 16 288pcs(2gross)/Торба 65.5 g
ss34 7.0-7.2 mm 18 288pcs(2gross)/Торба 38.7 g
ss40 8.35-8.65 mm 20 144pcs(1gross)/Торба 71.4 g
превозот
Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно.
· Ние може да се испрати на предмети во 3-7 работни дена од приемот расчисти исплата. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот.
· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS. Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе потрае 4-6 работни дена пред да се дојде на пратката. Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
Услуга :
1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина.не сте задоволни со предмети.ние прифаќаме retums и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за retum превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за Викендот.
Повратни информации
Добра проценка е многу важен за нас, доколку не сте задоволни од нештата, кога ќе ни даде евалуација, се надевам дека ќе биде во можност да контактирате со нас, ви благодарам многу. Тоа е нашата цел да ги задоволи вас.

Основните својства

Големина:
SS3, SS6, SS12, SS16, SS30, SS20, SS40, SS50, SS5, SS8, SS10, SS4, SS34
Број на Компјутери:
парче
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
QiARSOYOO
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
Круг

Додатоци на производот