0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
Cong Shao 100PCS 13*18/18*25мм Капка flatback шиење 2 Дупка костим Копчето Кристал Смола Кристал трим DIY Додатоци CS36HB

Cong Shao 100PCS 13*18/18*25мм Капка flatback шиење 2 Дупка костим Копчето Кристал Смола Кристал трим DIY Додатоци CS36HB

DEN 301.00
DEN 301.44
Това е достапна

Количина на стоки


Вашата цел ќе се испраќаат до вашиот aliexpress адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно .
>130$, слободни-превозот преку ЕМС Или DHL Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail, не EMS / DHL ви Благодариме за разбирањето.
100% Сосема Нов
Проектот Материјал : Смола кристал
Проектот Големина : 13*18/18*25mm
Usuage : За накит одлуки фустан одлуки,облека ,чевли,кеси,вечер фустан,Носии,Шапка, мобилен телефон школка,DIY Додаток ..
Забелешка : Различни сечење и облик и димензии ќе доведе до боја на малку поинаков.
Различни компјутер,телефон,различни временски масовно производство може да доведе боја на малку поинаков премногу.
13*18mm
18*25mm
Вашата цел ќе се испраќаат до вашиот aliexpress адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно . Генерално ,ние испраќаат преку кина пост воздухот, времето за испорака е околу 20-60 дена (Аргентина,Чиле и Бразил потрае околу 60-90 дена Ако сте итно да се добие стоката, можете да изберете express (DHL, UPS-от, ТНТ,FEDEX, 5-10 дена), EMS 7-15 дена
Поддршка Кредитна картичка,Paypal,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union Трансфер. Ако сакате да се плати преку друг метод,ве молиме контактирајте со нас преку trademanager или e-mail
Позитивен фидбек е навистина многу важно за нас, ве молиме да ни даде пет ѕвездички повратни информации! Ако се користат да се даде лош повратни информации за добавувачи, ве молиме да не купуваат производи од нашата продавница, или јас не ќе се справи со вашиот никакви проблеми, ви благодариме за вашата соработка и вашата добрина.
Ако задоволни со предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Доколку не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни.

Основните својства

Големина:
13x18mm, 18x25mm
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Обликот:
DR
Бренд Име:
CongShao
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
CS36-474
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Големина:
13*18/18*25mm

Додатоци на производот