0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-36 %
34mm-45mm Барел Вртливата Риболов Конектор Бакар+Нерѓосувачки Челик Топката Имајќи Возен Вртливата Конектор Риболов Алатки 10pcs/пакет

34mm-45mm Барел Вртливата Риболов Конектор Бакар+Нерѓосувачки Челик Топката Имајќи Возен Вртливата Конектор Риболов Алатки 10pcs/пакет

DEN 80.00
DEN 124.32
Това е достапна

Количина на стоки


34mm-45mm Барел Вртливата Риболов Конектор Бакар+Нерѓосувачки Челик Топката Имајќи Возен Вртливата Конектор Риболов Алатки 10pcs/пакет
Овие swivels имаат ултра-мазна ротација. Круг на завртување очи се обезбеди максимална јазол сила. Тие се за прикачување на вашата главна линија за да лидер, за намалување на линија пресврт, или ако направите вашиот сопствен жица траги, за местење на крајот. Нејзината црна боја го намалува светлината одраз и вртливата-напади од toothy риба. Помалку отпор на воздухот Одлично да се користи за крапот,штука крупни риболов и морето риболов Идеален за крап апаратури и crimping да штука траги и мами траги Боја : Како на сликата покажува Нови и Високо Quanlity Buck Цена 10 парчиња пакет
10448 Риболов Алатки

Основните својства

боја:
Size1-0 34mm 76kg, Size2-0 37mm 77kg, Size3-0 40mm 95kg, Size4-0 42mm 115kg, Size5-0 45mm 145kg
Бренд Име:
Висок Скок
Тип:
конектор
Големина:
34mm-45mm
Материјал:
Бакар+Нерѓосувачки Челик
категорија:
Барел Вртливата Риболов Конектор
Материјал:
Бакар+Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Риболов Топката Имајќи Вртливата
Риболов Алатки:
риболов додатоци
Океански Брод Риболов:
риболов конектор
Големина опсег:
34mm-45mm Риболов Конектор
Пакет:
10 парчиња торба
Круг на завртување очи:
ултра-мазна ротација
Максимална сила јазол:
Оптоварување 76kg-145kg
Бесплатен превозот :
Yes

Додатоци на производот