0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
Херкулес Риболов Линија 100 300 МЕТРИ 500M 1000M 1500M 2000M 4 Насоки Сива ЈП Плетенка Линија За Риболов на Крап Pesca Силна Vissen Кабелот

Херкулес Риболов Линија 100 300 МЕТРИ 500M 1000M 1500M 2000M 4 Насоки Сива ЈП Плетенка Линија За Риболов на Крап Pesca Силна Vissen Кабелот

DEN 243.00
DEN 347.04
Това е достапна

Количина на стоки


Херкулес Риболов Линија 100 300 МЕТРИ 500 M 1000 M 1500 M 2000 M 4 Насоки Сива ЈП Плетенка Линија За Риболов на Крап Pesca Силна Vissen Кабелот
Информации :
Бренд : Херкулес
Тип : 4 Насоки ЈП Плетенка Риболов Линија
Метри : 100/300/500/1000/1500/2000 M
Бои : Сива
Погоден : Saltwater/Слатководни
Карактеристики :
1. 4 Насоки ЈП плетенка линија, направена од ултра-висока јачина на ЈП влакна
2. Површината посебен слој, неспокојот од било кога
3. Висок квалитет на оригиналниот материјал ја спречува линија боја од бледнее
4. Супериорен ликвидација технологија елиминира линија momory
Answer : ___________________________ Note :
Линија број не е дијаметар , ве молиме проверете детални големина информации пред да нарачате. Ништо збунети, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме

Основните својства

Линија Број:
0.2, 0.4, 0.8, 1.0, 1.5, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0, 10.0, 12.0
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Крак
Пловни Карактеристика:
Потоне Совет Лебдат Линија
Број На Модел На:
2HMTGY4S
Обликот:
Ниво
Материјал:
Плетенка Жица
Бренд Име:
Херкулес
Метри:
100/300/500/1000/1500/2000M
Должина:
100/300/500/1000/1500/2000M
боја:
сива
Кршење Вирус:
6LB-100LB
Линија дијаметар:
0.08 mm-0.55 mm
Количина:
1 Гајтанот
насоки:
4
Земја/Регион на Производство:
Кина
Тип:
плетенка риболов линија
Функција:
Риболов & Крап риболов & pesca & peche

Додатоци на производот